WORKPLACE TRAINEE

Náplň práce

Hľadáme študenta architektúry!

Ukáž nám svoju šikovnosť a pracuj na výnimočných projektoch pre významnú developerskú spoločnosť. Na naše Leasing oddelenie hľadáme Workplace Traineeho.

Čo získaš?

  • Relevantné skúsenosti pri návrhu a realizácii kancelárskych priestorov
  • Podieľanie sa na návrhu kancelárskych priestorov od pôdorysu až po úroveň architektonickej štúdie
  • Prácu na samostatných úlohách, priestor pre sebaprezentáciu
  • Priama komunikácia s klientom a dodávateľmi

Popis

​V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite svoj životopis spolu s portfóliom Vašich prác v PDF formáte. Vzhľadom na veľký záujem budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov. Tešíme sa na každú relevantnú reakciu.

Oddelenie

Leasing

Požiadavky

Študent/-ka VŠ - odbor architektúra

Práca v grafických programoch (min. AutoCAD, SketchUp, Adobe Photoshop, MS Office)

Výhodou aj znalosť programov Adobe Illustrator, Revit, 3dsx Max, Corona Renderer)

Kreatívny prístup

Odovzdávanie zadaní v termíne

Chuť učiť sa novým veciam

Vedieť komunikovať a pracovať v tíme

Informácie o pozícii

Druh pracovného pomeru:

  • na dohodu (brigády)

Regióny:

  • Bratislava

Možný nástup od:

  • ASAP

Vedomosti:

Roky praxe:

Ponúkame

možnosť získavania skúseností pri tvorbe návrhov v oblasti architektúry a dizajnu

ovocie, káva, čaj nepretržite na pracovisku

spoločné raňajky jedenkrát za 3 mesiace

spoločné firemné akcie v priestoroch spoločnosti

dizajnové pracovné priestory v národnej kultúrnej pamiatky Jurkovičovej teplárne v zóne Sky Park

Mzda

7€/hod

Kontakt

V prípade záujmu, pošlite svoje CV a kontaktné údaje na e-malovú adresu nižšie s predmetom: Alto / pozícia / Meno Priezvisko

career@altorealestate.sk

Pravidlá spracúvania osobných údajov